14:12
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

                 З 7 по 12 вересня в ЗОШ№4 проходив Олімпійський тиждень. Протягом цього тижня учні школи                        брали активну участь в різних заходах.

 7 вересня діти переглянули відеоматеріали про історію виникнення Олімпійських ігор, олімпійську символіку та церемонії. Вчителями фізичної культури було проведено бесіди на тематику відродження і сучасності Олімпійських ігор. Учні дізналися про видатного діяча культури П’єра де Кубертена, який відновив Олімпійські ігри після Другої Світової війни, про Олімпійський комітет, про Юнацькі олімпійські ігри.

В спортивному залі було оформлено інформаційний куточок «Історія і символіка Олімпійських  ігор». Діти з захопленням розглядали зображення олімпійських медалей, олімпійських стадіонів світу та тварин-символів Олімпіад різних часів.

8 та 10 вересня  в 2 класах  відбулись естафетні змагання «Юні олімпійці», а в 3 класах – естафети «Олімпійська надія».

9 вересня для учнів 2-3 класів було організовано зустріч з чемпіоном України по боротьбі «алиш», майстром спорту України по дзюдо Жижановим О.Ю., який розповів про дзюдо як олімпійський вид спорту , а його підопічні з секції дзюдо «Новатор» показали майстер-клас з даного виду спорту.

11 вересня в школі проведено Олімпійський урок, на якому підведені підсумки Олімпійського тижня, відзначено найактивніших її учасників.

                   

Переглядів: 417 | Додав: casablanka | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Name *:
Email *:
Code *: